چگونه می توان با استفاده از نرم افزارهای خاص نسبت به مدیریت اینستاگرام اقدام کرد؟

امروزه اینستاگرام یک نرم افزار بسیار مشهور و محبوب در بین تمامی گروه های سنی می باشد. تمامی افراد چه صاحبان کسب و کار و چه افراد معمولی به دنبال ایجاد یک حساب کاربری و سپس استفاده از امکانات آن می باشند. اگر شما جز صاحبان کسب و کار باشید، حتما دقت کرده اید که برای مدیریت صفحه اینستاگرام خود به یک ادمین احتیاج دارید تا پست گذاری کند، پست های شما را بررسی کند، با مخاطبان ارتباط بر قرار کند و موجبات ارتقای کسب و کار شما خرید فالوور ارزان را فراهم آورد. بسیاری از صاحبان کسب و کار اعتقاد دارند که استخدام ادمین پیج اینستاگرام بسیار هزینه بر است و در آخر نیز نتیجه دلخواهشان را به دنبال ندارد. این افراد ترجیح می دهند تا از نرم افزارهایی برای مدیریت اینستاگرام استفاده کنند. اگر شما نیز به دنبال دریافت نرم افزار برای مدیریت پیج خود هستید، بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

الف- نرم افزار Hootsuite، راهی برای مدیریت یک پیج اینستاگرامی

زمانی که شما صاحب یک پیج اینستاگرامی فعال هستید و چشم مخاطبان زیادی به پست ها و محتوای شما است، باید به فکر مدیریت جامع و صحیح پیج خود باشید. به عنوان مثال باید برای آپلود و انتشار محتوای خود زمان در نظر بگیرید و بر اساس یک زمان بندی خرید فالوور ایرانی صحیح پیش بروید. برای اینکه بتوانید در اسرع وقت و بسیار صحیح کار خود را پیش ببرید می توانید از نرم افزار مدیریت اینستاگرامی Hootsuite استفاده کنید. این نرم افزار با ساده سازی مدیریت صفحه اینستاگرام شما به شما کمک می کند تا علاوه بر تولید پست ها و کپشن های آن نسبت به انتشار آن در یک زمان خاص نیز اقدام کنید. در کنار مزایای خاص و ویژه ای که این نرم افزار دارد، شما می توانید با استفاده از Hootsuite نسبت به مدیریت هشتگ ها، زمان بندی پست ها و همچنین موقعیت مکانی نظارت کرده و آن ها بررسی کنید.

ب- نرم افزار Sendible، راه کار ثانویه برای مدیریت اکانت اینستاگرام

Sendibleیکی دیگر از نرم افزارهایی که به شما در جهت مدیریت حساب کاربری خود در اینستاگرام کمک خواهد کرد، نرم افزار Sendible خواهد بود. یکی از دغدغه های اصلی ادمین ها و صاحبان پیج های تجاری، پاسخ دهی به مخاطبان و هماهنگی و تبادل اطلاعات با پیج های دارای زمینه کاری مشابه است. زیرا تعداد دنبال کنندگان زیاد است و در نتیجه نمی توان به تنهایی آن ها را مدیریت و پاسخ دهی کرد. نرم افزار Sendible علاوه بر کمک به شما برای تعیین زمان بندی و ساخت محتوا می تواند در پاسخ دهی به دایرکت و هماهنگی با سایر پیج های اینستاگرام کمک کننده باشد.

ج- نرم افزار SocialRank، نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل دیتاهای اینستاگرامی

داشتن فالوور و دنبال کننده های زیاد برای اعتبار پیج موثر است؛ اما به تنهایی برای ارتقای پیج موثر نمی باشد. در کنار داشتن فالوورهای زیاد، می بایست نسبت به مدیریت آن ها و همچنین تجزیه و تحلیل اطلاعات اقدام نمایید. تجزیه و تحلیل و بررسی این گونه اطلاعات توسط هر شخصی امکان پذیر نمی باشد، بنابراین نرم افزارهایی هستند که در این زمینه می توان از آن ها کمک گرفت. نرم افزار SocialRank می تواند ابتدا دنبال کنندگان شما را طبقه بندی کرده و آن افرادی که شما را دنبال می کنند یا پست های شما را لایک می کنند را مورد آنالیز دقیق تری قرار داد. بر اساس نتایج به دست آمده شما به شناخت عمیق از مخاطبان خود دست پیدا خواهید کرد و در نهایت می توانید، برای آن ها پست ها و محتوای ویژه ای طراحی نمایید.

د- نرم افزار Iconsquare، مدیری قوی برای آنالیز اطلاعات اکانت اینستاگرامی شما

با استفاده از این نرم افزار دیگر لازم نیست که خودتان به بررسی حساب کاربری و فالوورهای خود بپردازید. اطلاعات مورد نیاز شما چیست؟ شناخت فالوورها، زمان بندی ارسال پست، هشتگ های مناسب با پیج، زمینه عملکردی محبوب برای شهرت بیشتر و غیره، با کمک نرم افزار Iconsquare شما قادر خواهید بود در کمترین خرید فالوور اینستاگرام زمان تمام این اطلاعات را به دست آورید. تنها کافی است تا این نرم افزار را به اکانت اینستاگرامی خود متصل نمایید.

نتیجه گیری

با استفاده از نرم افزارهای ذکر شده می توانید بدون استفاده از ادمین به مدیریت پیج اینستاگرامی خود بپردازید و نگران منتشر شدن اطلاعات حساب خود نباشید.